Vánoční turné '23: Petr Bende
Tahle akce už proběhla.

Vyberte si z aktuální nabídky.

6. 12. 2023, 19:00 h
Dělnický dům
/ akce jiného pořadatele

vstupné: 490 Kč

Pořádá: Agentura Petr Bende

Adventní období se u Petra Bende již 26 let pojí se sérií koncertů s tou pravou sváteční atmosférou. I letos se mohou zpěvákovi příznivci těšit na tradiční vánoční turné. Každý rok je kapela Petra Bende doplněna o zajímavé hosty. Ti nebudou chybět ani tentokrát.

Jedním z hostů, kterého na vánočním pódiu uvidíme poprvé sólově, bude cimbálista Michal Grombiřik. Spojení dětských pěveckých sborů spolu s programem koncertu vytváří jedinečnou sváteční atmosféru.

„Koncet bude rozdělen do dvou částí. Z jedné se stane povídací talkshow s písničkami a s hereckými hosty a z druhé koncert s kapelou a hudebními hosty. Letos navodíme úplně novou atmosféru a přivítáme známé divadelní a televizní herce.

Na místech koncertů se budou střídat známé tváře Jana Paulová, Bára Štěpánová, Mirek Etzler, Vašek Svoboda, David Suchařípa a kdoví, kdo další se zastaví na povídání, písničku a posezení. Těším se až budu hosty zpovídat.“, dodává Petr Bende.

Program složený z autorských písniček, vánočních koled, povídání a pohodové předvánoční atmosféry. To jsou vánoční koncerty Petra Bende, na kterých nesmíte chybět!

Dále vystoupí: Chantal Pollain, Ondra Jakubík – mladý písničkář, Pěvecký sbor Perličky

Označení akce:
akce pro děti, akce pro dospělé, akce pro rodinu, akce pro seniory, Vánoce
Soubory k akci:
ev_3968_PB-xmastour23-plaq-420x594-Blansko-nahled.jpeg
Místo konání:
Dělnický dům, Blansko
Pořadatel:
Agentura Petr Bende

https://www.petrbende.cz/